2018 de yedi arama motoru optimizasyonu uygulamasıtaharri motoru optimizasyonu, zaman işaret ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. iyi benzer icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan tanıdık iseniz, taharri motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün en ekonomik dijital pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı kusursuz yalnız şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO metodik olarak geliştirilen yeni stratejiler okunuşu teknikler ile daimî gelişen bir kez alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, arama motoru algoritmalarında nizamlı değişikliklere ayak elde etmek zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere uyanıklık etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, bayağı işletme sahiplerinin ilerlemesine nesne) bulunmak okunuşu arama motoru oyununu rakiplerine mukabil tutulmak düşüncesince yedi SEO emare okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler yakın yalnız şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını okunuşu genel web sitesi performansını iyileştirmeye asistan olabilirler.

1-Sesli aramayı boşluk ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir taharri platformundaki tamamı taharri sorgularının yüzde 20’sinin ses büsbütün olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda arama sorgusunu sermek yerine sesli sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı kestirim ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. zımni henüz derinlemesine kuyruklu çevirgeç kelimelere okunuşu benzer müzakere yapısına ehil olmalıdır. Ayrıca, gündelik dilde kullanılan sözdizimini ilave etmek okunuşu sağlıklı sadece fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil arama zati masaüstü aramayı aştı. ün kalıcı arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi velinimet asistanlardan değil, düşüncesiz telefonlarından ünlü arama kullanır. Google ve öteki taharri motorları bu eğilimi başkalık etmiş ve mobil mevzun web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, uç yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü alegori mobil sürümün kalitesine ve içeriğine nazaran sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış taşınabilir sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu taharri motoru sonuç sayfalarında SERP daha mafevk sıralarda mekân almasına yardımcı olacaktır. Google, mobil sürümün nasıl performans gösterdiğini, hangi derecesinde şiddetle yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan önce ne miktarda kolaylık kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği kaynak ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin arka kısmında bulunan bilgilerin web sitesini incele yoğunlaştırılmış bir kez şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaca müşterek özeti ile arama motoru, kullanıcılara bilgi sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin en az yüzde 10’unu SERP’ler üzerinde belirtilen en yüksek sonuçlardan almaktadır okunuşu bu zaman içinde artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna göre şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerinde olumlu etkisi olan ayrıntılı kuyruk sorgularına zaten kısaca cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı almak henüz alımlı gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri mutlak ve özlü ancak şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki maksat önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akıllı asistanların ve yapmacık zekanın AI, araba öğreniminin okunuşu daha kişiselleştirilmiş ancak arama motoru deneyiminin birleşimi nedeniyle dikkate alınması gereken politik eş etken haline gelmiştir. Google, eş kullanıcının mazi aramalarına okunuşu eğilimlerine, mevcut konumuna ve genişlik ilgili ve güncel bilgileri sunmak için sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların benzer madde satın kullanmak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini öbür sayfalara ve medya satım noktalarına nazaran önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar yalnız konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına takaddüm verir. İçeriğiniz bu trok trendine göl ayağı uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine valör verin.
Kullanıcı deneyimi hala genişlik ekonomik sıralama faktörüdür ve tümsek taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz çapkın ancak şekilde yüklenmeli, hem mobil hem okunuşu masaüstü platformlarda sorunsuz bir kez şekilde çalışmalı okunuşu hepsi bölümlerine erişmesi kolaylık olmalıdır. Google tarafından yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden daha ayrıntılı sürmesi durumunda, yalnız web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdelik 40’ının geçmiş döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır benzer marjla engeller. Web sitenizi optimize etmek okunuşu kazançlı bir kullanıcı deneyimi sağladığından tehlikesiz mensup olmak fazla önemlidir. Yavaş web siteleri, SERP’lerde arka sıralarda arazi almaz okunuşu az uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre uzun zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ses asistanları okunuşu yapmacık feraset sebebiyle değişmeye başlamış okunuşu değişmeye ek edecektir. Google hâlâ bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor ve Google’dan içerik çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öbür platformlarda yüzü sıralarda sandalye almaları göre içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, özge her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve ilgi düzeyi, SEO‘daki en tesirli faktörlerden bazılarıdır. bol araştırılmamış ve şimdiki olmayan az nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. tehlikeli içerik, tek web sitesinin itibarını ve sıralamasını da ebedî etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya ortaya çıkarmak ve sitemiz insicamlı kaliteyi muhafaza etmek önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf noktaları, 2018’deki SEO yarışçı sularında sizlere asistan olabilir. işaret ekonomik kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler düşüncesince trendleri okunuşu duyuruları uyma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *